COLOP Stempel do ciastek z indywidualnym wzorem,treść wypukła na stemplu - odbicie wklęsłe na ciastku, okrągły - średnica 5 cm

SKU
ST.CIA.W60.6CM
71,34 zł

Zawiera VAT
Odbicie na ciastku: wklęsłe
Rozmiar odbicia: ∅ 50 mm

COLOP STEMPEL DO CIASTEK - Profesjonalny stempel do ciastek z materiałem posiadającym atest do kontaktu z żywnością. Odbicie w ciastku to wyjątkowa personalizacja!

PROFESJONALNY STEMPEL DO CIASTEK 

Wysokiej jakości stempel do ciastek wykonany z drewna bukowego, toczonego ręcznie w Polsce przez zaufanych rzemieślników. Rączka stempla malowana na elegancki kolor czerwonej maliny. Rączka posiada otwór umożliwiający przeciągnięcie ozdobnej wstążeczki oraz przymocowanie etykiety z osobistą notatką czy odbitym wzorem. W zestawie znajduje się wykrawacz stalowy. Całość zapakowana w worek bawełniany. Płytka tekstowa wykonana z zaprojektowanego przez nas materiału posiadającego atest do kontaktu z żywnością, głęboko grawerowanego, aby tworzyć na ciastkach dobrze widoczne odbicia.

Stempel do ciastek to idealny gadżet, wyróżniony nagrodą SUPER GIFT 2021.

 

 

SPECYFIKACJA STEMPLA

  • średnica stempla: 50 mm
  • średnica pola wzoru: 45 mm
  • wysokość: 90 mm 
  • średnica wykrawacza: 51mm
  • rodzaj odbicia: treść wypukła na stemplu - odbicie wklęsłe na ciastku

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU

  • drewniany stempel do ciastek
  • wykrawacz ze stali nierdzewnej
  • woreczek bawełniany

Zestaw zawiera drewniany stempel do ciastek o średnicy 6 cm z wybranym przez Ciebie wzorem odbicia wykonanym na specjalnym materiale posiadającym atest do żywności oraz okrągły wykrojnik do ciastek ze stali nierdzewnej o średnicy 6,1 cm. Wszystko zapakowane jest w ekologiczny woreczek bawełniany ze sznurkami - ułatwiający przechowywanie stempla.

 

CERTYFIKATY*

Jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy materiał specjalnie dostosowany do znakowania żywności. Nie nadaje smaku ani zapachu. Posiada certyfikaty świadczące o wysokiej jakości, standardach oraz bezpieczeństwie.

FDA - Amerykańska Agencja do spraw Żywności i Leków (Food and Drug Administration)
BfR - Instytut opracowujący akty prawne dotyczące ochrony zdrowia konsumentów (Bundesinstitut für Risikobewertung)
PZH - Atest Higieniczny potwierdzający, że dany wyrób jest zgodny z obecnymi normami w dziedzinie bezpieczeństwa

*w formie oświadczenia na fakturze, że produkt spełnia wyżej wymienione normy