Referentka Mosiężna - średnica 22 mm

SKU
Referentka Mosiężna - średnica 22 mm
53,87 zł

Zawiera VAT
Średnica: 22 mm

REFERENTKA MOSIĘŻNA - to metalowa pieczęć służąca zabezpieczaniu dokumentów, szaf, czy pomieszczeń. Stosowana jest również do zdobienia zaproszeń ślubnych, znakowania opakowań prezentów oraz wyróżniania produktów ekskluzywnych, limitowanych serii. W celu wykonania pieczęci referentką, konieczne jest posiadanie laku.

 

REFERENTKA MOSIĘŻNA

Referentka mosiężna o średnicy 22 mm stosowana jest między innymi do zabezpieczeń takich jak plombowanie drzwi, szaf itp. Często wykorzystywana przez banki czy służby mundurowe. Doskonale sprawdza się w firmach, a także w urzędach, gdzie niezbędna jest ochrona dokumentów. Pełniąc rolę zabezpieczającą, referentka jest jednocześnie świadectwem wiarygodności i nienaruszalności. Ponadto, stosowana jest również do wyciskania monet okolicznościowych. W zależności od zapotrzebowania klienta referentki mogą mieć wygrawerowane logo, nazwę lub numer identyfikujący podmiot korzystający z niej. Dołączony uchwyt ułatwia wygodne używanie, ale także pozwala na przymocowanie referentki do kluczy.

 

SPOSÓB PRZYGOTOWANIA PROJEKTU

Przygotowanie projektu pod znakowarkę fibrową wymaga zastosowania wektorów. W tym celu należy przygotować projekt w programie graficznym (np. Corel Draw).

Podczas tworzenia należy zwrócić szczególną uwagę na rozmiar projektu. Wszystkie obrysy, kontury muszą zostać przekształcone w obiekty. Należy kontrolować czy w naszym projekcie nie ma  obiektów, które na siebie nachodzą. Doskonale jest to widoczne w podglądzie szkieletowym (uwaga: jeśli w projekcie są obrysy lub kontury, które wcześniej nie zostały zamienione w obiekty, to nie będą one widoczne w widoku szkieletowym co wypaczy nam obraz sytuacji). Jeśli tak jest trzeba dokonać spawania obiektów.

Istotną informacją podczas tworzenia projektu jest fakt, że nagromadzenie elementów oraz ich wielkość mogą mieć znaczący wpływ na czytelność odcisku.

W przypadku technologii fibrowej nie możemy wykonać projektu poprzez warstwy. Znakowarka nie odczyta, które elementy projektu mają tworzyć odbicie, tylko dokona zespawania warstw, co często spowoduje, że nasz projekt zostanie odczytany jako wypełnione koło.

Jeśli projekt jest zespawany w jeden obiekt to jest gotowy do grawerowania.

 

DANE TECHNICZNE

  • Głębokość graweru wynosi ok. 1 mm
  • Maksymalna powierzchnia projektu nie może przekroczyć ø 20 mm

INFORMACJE DODATKOWE

  • Instrukcja graficzna dostępna - TUTAJ