Printer IQ rozmiar 30 Incognito

SKU
Printer IQ rozmiar 30-1
47,08 zł

Zawiera VAT
Rozmiar odbicia: 47 x 18 mm
Zatyczka w standardzie: tak

PRINTER IQ 30 INCOGNITO - Pieczątka do ochrony danych zabezpiecza informacje zamieszczone na nieważnej korespondencji i niepotrzebnych dokumentach, które są już przeznaczone do wyrzucenia. 

Kolor produktu
Kolory nadruku
Informacje o tym produkcie
Kolor automatu
Rozmiar nadruku
47 x 18 mm
Kolor nadruku

PIECZĄTKA DO OCHRONY DANYCH INCOGNITO

OPIS PRODUKTU

Chroń swoje dane!
Pieczątki do ochrony danych zabezpieczają informacje zamieszczone na nieważnej korespondencji i niepotrzebnych dokumentach, które są już przeznaczone do wyrzucenia. Osoby prywatne oraz małe przedsiębiorstwa najczęściej nie posiadają niszczarek więc nie mają możliwości wyrzucenia dokumentów we właściwy, bezpieczny sposób. Dlatego zbyt często zdarza się, że informacje zawarte na pismach i fakturach nie są w żaden sposób zabezpieczane. Pieczątka do ochrony danych pozwala szybko i łatwo zakryć treść znajdującą się na listach, paczkach, fakturach, pismach urzędowych, formularzach, ankietach. Ułatwia zabezpieczanie danych zgodnie z przepisami RODO. Pozwala na przesyłanie dokumentów bez danych poufnych.

DANE TECHNICZNE

Specjalny układ znaków na płytce tekstowej sprawia, że po przybiciu pieczątki, dane są zamazane, przez co stają się nierozpoznawalne. Zatem imię, nazwisko, informacje dotyczące przelewów, dane nadawcy, numery PIN, dane osobowe stają się w pełni nieczytelne a dokumenty, na których zostały zamieszczone, mogą w bezpieczny sposób zostać wyrzucone lub udostępnione innym osobom lub podmiotom w wymaganym zakresie.

SZCZEGÓŁY

  • Rozmiar odbicia: 47 x 18 mm,
  • Kolory odbijanej treści: czarny

ZASTOSOWANIE

Trwałe zakrywanie danych na fakturach, kopertach, wyciągach bankowych, listach, etykietach, notatkach, zeszytach, terminarzach, drukowanych mailach, listach spłat pożyczek, receptach, kodach pin i innych dokumentach, na których widnieją dane wrażliwe. 

INFORMACJE DODATKOWE

Symbol poduszki zastępczej: E/30 oraz poduszka E/30/2 Blanco Nienasączona dla jedno i dwukolorowych odbić

Personalizacja obudowy lub dodatkowe kolory karteczek: WEJDŹ na icd7.colop.com i sprawdź wszystkie możliwości, takie jak: dodanie gotowej lub własnej grafiki, logo, kodu QR i innych.

Prawidłowe zamykanie pieczątki IQ