Printer IQ rozmiar 20 z hasłem

SKU
S_PR.IQ.R.20.BI test-1
34,10 zł

Zawiera VAT
Rozmiar odbicia: 38 x 14 mm
Zatyczka w standardzie: tak

COLOP PRINTER IQ Z HASŁEM - Pieczątki z hasłem niezawodnej serii Printer IQ doskonałe do wszelkich prac biurowych. Posiadają najczęściej używane i najbardziej popularne hasła używane do oznaczania faktur, czy korespondencji. Czerwony kolor tuszu bardzo mocno uwydatnia treść na dokumencie.

Kolor produktu
Kolory nadruku
WYBIERZ SZABLON
Informacje o tym produkcie
Kolor automatu
Rozmiar nadruku
38 x 14 mm
Kolor nadruku

PRINTER IQ ROZMIAR 20 BIAŁY Z HASŁEM

Pieczątka Printer IQ z hasłem to pieczątka, która umożliwia zakup automatu z wygrawerowanym hasłem bez konieczności wykonywania tej czynności samodzielnie.

OPIS PRODUKTU

Pieczątki z najczęściej wybieranymi krótkimi hasłami. Bardzo praktyczne zwroty stosowane do oznaczania faktur, korespondencji, dokumentacji. Czerwony kolor wyróżnia treść sprawiając, że jest bardzo dobrze widoczna na dokumentach. Obudowa wyposażona w karteczkę z oznaczeniem treści, która występuje na pieczątce zapobiega pomyłkom, ułatwia szybką identyfikację produktu, podnosi jego funkcjonalność.

Pieczątka Printer IQ to nowoczesny automat samotuszujący z możliwością personalizacji dzięki umieszczeniu karteczki indeksującej z dowolnym wzorem w okienku indeksującym.