COLOP Suchy stempel - 50x25mm

SKU
123059
280,00 zł

Zawiera VAT
Rozmiar odbicia: 50 x 25mm
Wraz z płytką tekstową

COLOP SUCHY STEMPEL PROSTOKĄTNY  - Wzmocniony suchy stempel o wymiarach powierzchni odbicia: 25 x 50 mm. Doskonały design połączony z komfortem pracy.

Kolor produktu
Twoje odbicie
WYBIERZ SZABLON
Informacje o tym produkcie
Kolor automatu
Linie tekstu
6
Rozmiar nadruku
50 x 25 mm

 

COLOP SUCHY STEMPEL PROSTOKĄTNY  - Wzmocniony suchy stempel o wymiarach powierzchni odbicia: 25 x 50 mm. Doskonały design połączony z komfortem pracy.

 

 

DANE TECHNICZNE

Nowa obudowa zapewnia większą stabilność urządzenia i bardzo równomierne tłoczone odbicie. Charakteryzuje się stabilnością dzięki gumowym elementom. Jeden z nich umieszczony na spodzie suchego stempla zapobiega przesuwaniu się podczas użytkowania oraz chroni przez porysowaniem blatu. Dzięki temu nowy suchy stempel nie wymaga dodatkowej podstawy. Drugi z nich został umieszczony na uchwycie suchego stempla przez co znacznie łatwiej się go użytkuje, gdyż zapobiega ślizganiu się dłoni. Ponadto, blokada suchego stempla została wmontowana w bocznej części przez co jest bardziej widoczna. Bardzo łatwa w obsłudze. Pozycjonery umieszczone we wkładzie ułatwiają bardzo szybki oraz prosty montaż wkładu. Dodatkowo, do każdego produktu dołączone jest etui, które jest udogodnieniem podczas przechowywania suchego stempla oraz jego transportu.

 

SZCZEGÓŁY

  • Suchy stempel to subtelna pieczęć tłoczona, która podkreśla rangę świadectw, dokumentów i certyfikatów. Chroni dokument przed kopiowaniem. Bardzo chętnie stosowana przez urzędy, instytucje, szkoły i uczelnie. Stosowana także przez przedsiębiorców, którzy w ten sposób wyróżniają korespondencję lub faktury.
  • Suchy stempel przeznaczony jest do tłoczenia na papierze o maksymalnej gramaturze: 100 - 120 g (zalecane).
  • Zasięg rączki suchego stempla: 4 cm
  • Cena dotyczy tylko urządzenia, aby uzyskać tłoczone odbicie zamów materiał do suchego stempla lub usługę grawerowania suchego stempla.

  

INFORMACJE DODATKOWE

  • Chcąc podkreślić tłoczone odbicie możesz zamówić złotą lub srebrną naklejkę.