PIECZĄTKA DO ODZIEŻY PRINTER IQ ROZMIAR 20

SKU
PIECZĄTKA DO ODZIEŻY PRINTER IQ ROZMIAR 20
70,00 zł

Zawiera VAT
Wraz z płytką tekstową
Rozmiar odbicia: 38 x 14 mm

PIECZĄTKA DO ODZIEŻY COLOP PRINTER IQ - Pieczątka do odzieży COLOP pozwala na szybkie i łatwe oznakowanie ubrań i rzeczy, które należą do dzieci. Jednak pozwala też znakować odzież dorosłych w miejscach gdzie jest ona wypożyczana lub przechowywana. Dzięki pieczątce do odzieży COLOP rzeczy szybko trafiają do swojego właściciela.

Kolor produktu
Kolory nadruku
WYBIERZ SZABLON
Informacje o tym produkcie
Kolor automatu
Linie tekstu
3
Rozmiar nadruku
38 x 14 mm
Kolor nadruku

 

PIECZĄTKA DO ODZIEŻY COLOP PRINTER IQ - Pozwala na szybkie i łatwe oznakowanie ubrań i rzeczy, które należą do dzieci, pracowników zakładów produkcyjnych, hal magazynowych, osób uprawiających sport, dla osób starszych przebywających w domach opieki. Pieczątka pozwala bowiem oznakować odzież dorosłych w miejscach gdzie jest ona wypożyczana lub przechowywana. Dzięki pieczątce do odzieży COLOP rzeczy szybko trafiają do swojego właściciela. Dlatego warto oznakować nią odzież BHP, odzież dla dzieci, ubrania pozostawiane na czas treningu w szatni, czy odzież seniorów.

 

 

KIEDY PIECZĄTKA PRZYDAJE SIĘ NAJBARDZIEJ?

Małe dzieci bardzo często nie potrafią rozpoznać swoich ubrań. Dlatego w przedszkolu, podczas wyjazdów czy zajęć dodatkowych gubią swoje rzeczy. Pieczątka do odzieży COLOP pozwala oznaczyć odzież dziecka imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu lub mailem tak aby nauczyciel szybko mógł zorientować się do kogo należy dana rzecz. Dodatkowo, pieczątka do odzieży znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie ubrania mogą zostać łatwo zagubione lub pomyłkowo zamienione, na przykład w domach opieki, w szatniach klubów sportowych i wielu innych. Dla Twojego bezpieczeństwa i wygody możesz oznaczyć maseczkę ochronną, korzystając z pieczątki do znakowania odzieży.

 

DANE TECHNICZNE

Pieczątka wykonana z mocnego tworzywa wyposażona jest w tusz specjalistyczny przeznaczony do znakowania tkanin. Nie wysycha on jednak w automacie. Nie wymaga odcinania dostępu powietrza jak w przypadku innych tuszy specjalistycznych.
Pieczątka jest gotowa do użycia po wygrawerowaniu płytki tekstowej.

 

SKŁAD ZESTAWU:

  • Pieczątka COLOP IQ wyposażona w poduszkę z czarnym tuszem do tkanin
  • Biała tasiemka przeznaczona do wprasowania na ciemnych tkaninach
  • Eleganckie opakowanie na pieczątkę wraz z akcesoriam

 

DODATKOWA PODUSZKA ZASTĘPCZA:

Oferta obejmuje dodatkowe poduszki zastępcze z tuszem do znakowania odzieży:

  • Poduszka zastępcza e/20 czarna do pieczątki do odzieży (2 szt.) >>

 

DODATKOWA TASIEMKA:

Oferta obejmuje dodatkowe tasiemki przydatne podczas znakowania ciemnych ubrań.

  • TASIEMKA DO PIECZĄTKI DO ODZIEŻY - długość: 1 m, wysokość: 15 mm

 

JAKA JEST TRWAŁOŚĆ ZNAKOWANIA?

  • 50 prań w 30 °C
  • 25 prań w 60 °C
  • 10 prań w 90 °C