PROFESJONALNY STEMPEL DO CIASTEK OTRZYMAŁ NAGRODĘ SUPER GIFT 2021
"Doceniona została wysoka jakość produktu, użyte materiały oraz walory marketingowe. Polskie pochodzenie produktu oraz wysoka jakość wykonania jest jego niepodważalną jest wartością."
 
Naszym nadrzędnym celem jest osiągnięcie jak najwyższej jakości produktu. Plastikowe stemple wykonane z plexi lub podobnych materiałów kojarzone są z szybką reakcją na trendy, ale słabszą jakością.. od tego chcemy uciekać, stąd decyzja o zaprojektowania stempla drewnianego, tradycyjnego, wykonanego z drewna bukowego, toczonego ręcznie w Polsce przez zaufanych rzemieślników. Nie od dziś wiadomo, że polscy rzemieślnicy posiadają zdolności manualne i dbają o dobrą jakość wykonania. 
Aby stać się marką atrakcyjną na rynku  zadbaliśmy o dobrą jakość polskich materiałów użytych do produkcji, a także ciekawy kształt stempla.
 
Kupowanie produktów z metką „made in Poland" uznawane jest za przejaw patriotyzmu. Inwestowanie w polski produkt, polskich rzemieślników i materiały  to inwestowanie w polską gospodarkę - a to właśnie chcemy wspierać. To od nas producentów, ale i naszych zadowolonych klientów i ich opinii zależy czy polskie produkty będą miały szansę się rozwijać  i zachwycać klientów na całym świecie. #madeinpoland #stawiamynapolskę