COLOP EOS Stamp Writer

SKU
131623-1-1
79,00 zł

Zawiera VAT
Wraz z płytką tekstową
Rozmiar odbicia: 33 x 8 mm

Długopis z pieczątką wykonaną technologią błyskową to niezwykle praktyczny i funkcjonalny produkt. Pieczątka wbudowana jest w górną część długopisu. Uwalnia się automatycznie, zaraz po zdjęciu zatyczki i od razu jest gotowa do wykonania odbicia. Płytka tekstowa zmieści nawet trzy wiersze tekstu!

Kolor produktu
Kolory nadruku
Twoje odbicie
WYBIERZ SZABLON
Informacje o tym produkcie
Kolor automatu
Linie tekstu
3
Rozmiar nadruku
33 x 8 mm
Kolor nadruku

 

COLOP EOS Stamp Writer prosta obsługa zapewnia wysoki komfort użytkowania. Pieczątka automatycznie uwalnia się po zdjęciu zatyczki i jest gotowa do wykonania odbicia. Bardzo poręczna forma pieczątki - lekka i zawsze pod ręką.

 

Pieczątki flashowa EOS w kieszonkowych rozmiarach to nowoczesne i ergonomiczne pieczątki zaprojektowane do stemplowania wyraźnych, czytelnych oraz ostrych odbić.

Technologia flashowa pozwala na szybkie wykonanie pieczątek – nawet w 5 minut!

 

DANE TECHNICZNE

Pieczątki EOS w długopisach to niezwykle popularny gadżet biurowy stosowany                              do stemplowania dokumentów i innych papierów.

Pieczątki EOS charakteryzują się wysoką jakością wykonania i trwałością, co sprawia,                      że są szeroko stosowane w biurach, firmach i instytucjach na całym świecie.

 

SZCZEGÓŁY

  • Wielkość odbicia: 33 x 8 mm

  • Kolor obudowy: czarny,

  • Optymalna liczba wierszy: 3,

  • Kolor wkładu: blanco, czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy.

 

 

ZASTOSOWANIE

Pieczątki EOS w długopisach stosowane są w wielu miejscach, gdzie konieczne jest oznaczanie dokumentów, formularzy, notatek czy innych papierów w sposób wygodny, szybki i zwięzły. Są one wygodne w użyciu, a zarazem praktyczne, ponieważ łączą funkcje długopisu i pieczątki w jednym narzędziu. Mogą być stosowane w biurach, urzędach, szkołach, firmach i innych miejscach, gdzie istnieje potrzeba stemplowania dokumentów

 

DOSTĘPNE KOLORY OBUDOWY

  • Czarny.

INFORMACJE DODATKOWE

Aby poprawnie naświetlić pieczątkę flashową EOS należy użyć odpowiedniego dystansu,
Nasączając wkład tuszujący pieczątek flashowych EOS należy przestrzegać ilości aplikowanego tuszu. Dokładne wagi, do każdego modelu przedstawione są w katalogu.