COLOP Drukarenka Classic Line 2360 Microban Datownik

SKU
122435
235,00 zł

Zawiera VAT
Rozmiar odbicia:30 x 45 mm
Wraz z płytką tekstową

DRUKARENKA CLASSIC LINE 2360 - Łączy w sobie zalety automatów samotuszujących z możliwością złożenia i stworzenia indywidualnej treści. Do drukarenki dołączony jest zestaw czcionek oraz pęsta ułatwiająca ułożenie tekstu.

Przykładowy nadruk
4 linie 45 x 30 mm
Kolor produktu
Kolory nadruku
Informacje o tym produkcie
Kolor automatu
Linie tekstu
4
Rozmiar nadruku
45 x 30 mm
Kolor nadruku
Wysokość daty/cyfr
4 mm
Tekst pola daty
12. NOV. 2028

DRUKARENKA CLASSIC LINE 2360 - Datownik serii Classic Line z zestawem czcionek, który pozwala na samodzielne ułożenie treści. Zestaw obejmuje litery, cyfry a także symbole specjalne typu e-m@il, fax oraz piktogramy. Komplet, który zawiera pieczątkę, zestaw czcionek, a także pęsetę ułatwiającą układanie treści, opakowany jest w blister zapewniający odpowiednią ekspozycję w punkcie sprzedaży. Idealne rozwiązanie dla osób, które często zmieniają treść pieczątki. Produkt wyposażony w dwukolorową poduszkę zastępczą: data w kolorze czerwonym, treść w niebieskim.

 

 

OBUDOWA

Pieczątka posiada obudowę wykonaną z połączenia metalu i tworzywa. Stanowi ona gwarancję trwałości i niezawodności podczas pracy. Na obudowie znajduje się czerwony przycisk, który służy do blokowania pieczątki w wybranej pozycji. Możliwe są dwa warianty blokady. Pierwszy z nich służy do wymiany poduszki, z kolei drugi do zmiany ustawienia taśm oraz do przymocowania treści pieczątki (płaski uchwyt pozwala ułożyć pieczątkę w odwrotnej pozycji i z łatwością przykleić wygrawerowany tekst).

 

OKIENKO I KARTECZKA INDEKSUJĄCA

Duże okienko przeznaczone na karteczkę indeksującą pozwala wyeksponować całą treść pieczątki. Wycięta karteczka dodana jest w standardzie. Po ostemplowaniu można włożyć ją za przezroczystą szybkę okienka. Dobrze widoczne odbicie ułatwia szybkie odnalezienie właściwej pieczątki spośród kilku stojących na biurku.

 

SZCZEGÓŁY

  • Rozmiar odbicia: 30 x 45 mm
  • Wysokość daty: 4 mm
  • Max. ilość linii: 4
  • Max. ilość znaków w linii: 20

FORMAT DATY:

  • POL: 12 mar 2019

 

METALOWA PODSTAWA

Na metalowej podstawie znajdują się znaczniki, które ułatwiają pozycjonowanie odbicia na dokumencie. W większości modeli zamontowane są również stopki antypoślizgowe, dzięki którym pieczątka nie przesuwa się na stemplowanej powierzchni.

 

TAŚMY DATOWNIKA

Taśmy są zasłonięte, dzięki czemu chronią dłonie użytkownika przed zabrudzeniem. Taśma obrazująca rok wystarcza na 12 lat.

 

ZASTOSOWANIE

Znajduje zastosowanie w biurach, kasach, magazynach, placówkach pocztowych, urzędach, działach księgowości, itp.

 

INFORMACJE DODATKOWE

  • Symbol poduszki zastępczej: E/2300 oraz poduszka E/2300/2 Blanco Nienasączona dla jedno i dwukolorowych odbić