PREZENTY NA ŚLUB,CHRZEST,KOMUNIĘ ŚW.
Pamiątkowe prezenty pozwalają na zatrzymanie pięknych chwil na dłużej. Okazje takie jak chrzest, komunia, ślub czy rocznica zasługują na podarunki jedyne w swoim rodzaju.

-Doskonałą pamiątką na chrzest będzie grzechotka, srebrny smoczek czy łyżeczka. Sygnowane indywidualnym grawerem będą przypominać dziecku o tej ważnej chwili.

-Na pierwszą komunię świętą idealny będzie srebrny obrazek czy grawer na medaliku lub okładce pisma świętego.

-Dla młodej pary na ślub warto zdecydować się na zdjęcie grawerowane w drewnianej sklejce lub laminacie czy kieliszki do szampana z wygrawerowana datą ślubu, a na podziękowania dla rodziców elegancki podkład drewniany z piękną dedykacją.

-Wyrażając gratulacje każdej parze w dniu ich rocznicy śmiało możesz podarować szklaną statuetkę serca czy ramkę na zdjęcia z grawerem.

Wszelkiego rodzaju pamiątki tworzą niesamowite wspomnienia z najważniejszych chwil w życiu każdego człowieka,a indywidualny grawer pozwala na stworzenie unikatowego upominku na lata.

PREZENTY NA URODZINY, DZIEŃ MATKI, JUBILEUSZ

Wybierasz się na urodziny czy parapetówkę do znajomych i szukasz prezentu? Mamy dla Ciebie kilka świetnych propozycji.

-na 18 urodziny świetnie sprawdzą się medale,dyplomy lub puchar ze śmieszną dedykacją, kubek, kufel czy piersiówka

-na Dzień Matki pięknym prezentem będzie zegar czy kubek z grawerem, ramka z mottem , a dla ojca kufel ze śmieszną sentencją

-na 60 urodziny świetnym pomysłem będą statuetki szklane lub skrzynki na wino, karafki, szklanki na wisky

Prezenty z wygrawerowanymi życzeniami będą niezapomnianym upominkiem i pamiątką na lata.

 PREZENTY ROMANTYCZNE

Prezenty o charakterze romantycznym to doskonały sposób na wyrażenie uczuć! Aby je wyrazić potrzebujesz oryginalnego prezentu z dedykacją! Mamy dla Ciebie wiele ciekawych propozycji na romantyczny prezent. Wręczając podarunek o charakterze romantycznym podkreślisz jak bardzo troszczysz się o bliską Ci osobę. Doskonałymi okazjami do wręczenia takiego podarunku są urodziny czy walentynki.

Postaw na foto – obraz z waszym zdjęciem wygrawerowanym z drewnianej sklejce, laminacie

Doskonałym pomysłem będzie też grawer na ramce z waszym wspólnym zdjęciem.

Dla mężczyzny niezawodną propozycją będzie zestaw nieśmiertelników z grawerem. Na każdym z nich możesz zamieścić swoje zdjęcie lub ulubioną dedykację.

Wykonujemy też kłódki miłości

 PRZENTY DLA FIRM

Chciałbyś ufundować swoim pracownikom drobne upominki związane z firmą? A może organizujesz dużą konferencję na której chciałbyś mieć spersonalizowane najmniejsze detale? Świetnie - mamy doświadczenie w tego typu projektach, zadzwoń a na pewno coś doradzimy!
 Doskonale sprawdzą się  upominki tj: pen drivy z logo firmy, breloczki, art. piśmienne, wizytowniki,  kalendarze , trofea , puchary, nagdrody

Strona internetowa www.pieczatkapolska.pl wykorzystuje pliki cookies oraz inne technologie służące do automatycznego przechowywania danych w celu zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług. Więcej...