DRUK

Druk jest podstawową formą, która umożliwia efektywną komunikację z klientami. Profesjonalna jakość druku decyduje o powodzeniu działań reklamowych i marketingowych, kształtuje wizerunek firmy oraz sposób w jaki firma jest odbierana.

Pieczątka Polska oferuje kompleksową obsługę poligraficzno-reklamową. Realizujemy standardowe, jak i bardzo nietypowe zlecenia. Współpracujemy z czołowymi światowymi dostawcami artykułów papierniczych i poligraficznych, gwarantujemy najwyższą jakość druku oraz ekspresowe terminy. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam dbać o perfekcyjną jakość, co zawsze jest doceniane przez naszych klientów.

Realizujemy druk oraz projekty różnorodnych materiałów reklamowych, wśród nich między innymi:

  • ulotki,
  • foldery,
  • papier firmowy,
  • wizytówki,
  • recepty,
  • zaproszenia,
  • karnety.

 

W zależności od zapotrzebowania realizujemy druk w technologii cyfrowej oraz druk offsetowy.

Druk cyfrowy to technologia, która zapewnia doskonałą jakość, szybkość realizacji zleceń oraz przede wszystkim możliwość druku w niskich nakładach. Druk cyfrowy możliwy jest do realizacji na bardzo szerokiej gamie mediów (papier, karton, papier samoprzylepny, folia samoprzylepna i wiele innych). Druk odbywa się bezpośrednio z pliku cyfrowego, nie ma konieczności uwzględniania dodatkowych prac i kosztów związanych z przygotowaniem maszyn, dlatego druk cyfrowy przy niskich nakładach stanowi najbardziej korzystną cenowo technologię bez kompromisów jakościowych.

Druk offsetowy jest technologią, którą najczęściej wykorzystuje się przy wysokich nakładach. Przy druku offsetowym zawsze należy uwzględniać proces przygotowania, na który składa się wykonanie matryc oraz przygotowanie maszyn drukujących. Jednak sam proces drukowania jest niezwykle szybki, a koszt jednostkowy niski, co przy wysokich nakładach stanowi najbardziej korzystny wybór. Druk offsetowy to niepowtarzalna jakość oraz trwałość nadruku.

Strona internetowa www.pieczatkapolska.pl wykorzystuje pliki cookies oraz inne technologie służące do automatycznego przechowywania danych w celu zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług. Więcej...