Aktualności

Informujemy że z dniem 7 maja sklep Pieczątka Polska Sp. z o.o. zmienia lokalizację z Powstańców Warszawskich 62
na SMOLENIA 16/10 obok COLOP (dawne Printy Poland).

Telefon bez zmian 32 282 82 07, 32 282 81 18

Przepraszamy za utrudnienia, spowodowane decyzją miasta i brakiem środków na remont budynku.

W kwestii realizacji usług nic się nie zmienia.
Poszerzamy park maszynowy i oprócz drukowania, specjalizujemy się w grawerowaniu laserowym ( plastik, drewno, metal i inne)

Zapraszamy  do dalszej współpracy i naszych innych lokalizacji w Tarnowskich Górach, Dąbrowie Górniczej, Bielsku - Białej

Pracujemy w godzinach 8.30-16.30

Zmiana adresu

Pieczątka graficzna z naświetlonymi motywami Wielkanocnymi dedykowana jest każdemu, kto chciałby wprowadzić świąteczny akcent w swoich codziennych pracach! Niewielkich rozmiarów odbicie pieczątki graficznej może dodać świątecznego nastroju na fakturach, ulotkach oraz materiałach reklamowych w Twojej firmie! Atrakcyjne, kolorowe Wielkanocne wzory doskonale sprawdzą się przy ozdabianiu:

ręcznie wykonywanych kartek z życzeniami,
kopert,
opakowań na upominki,
prezentów dla najbliższych,

Produkt to naświetlona motywem Wielkanocnym pieczątka graficzna w białym kolorze obudowy. Dostępne jest 6 wzorów graficznych, które przedstawione zostały w zakładce „galeria”. Do każdego z projektów przyporządkowany jest kolor tuszu, który nie podlega zmianom. Prosimy podawać numer wybranego wzoru podczas składania zamówienia.

Strona internetowa www.pieczatkapolska.pl wykorzystuje pliki cookies oraz inne technologie służące do automatycznego przechowywania danych w celu zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług. Więcej...